מרכז הבלונים – חנות הבלונים המובילה לסיטונאים וליחידים

בלון מספר

בלוני מספרים
בלוני מספרים

 

תוכן עניינים

עריכת אירוע הפכה כבר מזמן למטלה מקצועית, הדורשת מיומנות והבנה בתחום. מצד אחד, מי שמזמינים את האירוע מצפים לאירוע חדשני, איכותי וכזה שייזכר לאורך זמן אצל מי שערכו את האירוע ואצל המשתתפים כאחד. מצד שני, יש כיום מגוון רחב של אמצעים שיכולים לסייע בהפיכת האירוע מבנאלי ושגרתי, לאירוע איכותי וייחודי. אחד האמצעים הללו הוא בלון מספר איכותי, שניתן להשתמש בו במגוון אירועים והזדמנויות אחרות. מה זה בעצם בלון מספר? מתי ובאיזה סוג של אירועים אפשר לעשות בו שימוש? אילו סוגים אחרים של בלונים וקישוטים לאירוע ניתן למנות? היכן ניתן להשיג בלוני מספרים בשלל צורות וצבעים? כל התשובות להלן.

מה זה בלון מספר וממה הוא עשוי

בלון מספר הוא בלון שמלכתחילה עשוי בצורת מספר. הסוג הייחודי הזה של בלון, בא לאוויר העולם יחד עם הסוגים החדשים של בלונים שעשויים מאלומיניום דק. בלונים מהסוג הזה ניתנים מלכתחילה לעיצוב במגוון רחב של צורות וצבעים. כמו כן, בלון מספר מהסוג האמור יכול לייצר אווירה ייחודית באירוע, בגלל המראה והצבע הייחודי שלו. במקום להכין מספרים גדולים ממגוון חומרים, שגם קשה לשנע אותם וקשה עוד יותר לתלות ולהציב אותם במקום הנדרש, בלון מספר חדשני מאלומיניום הוא קל לתפעול וקל מאד להציב אותו היכן שצריך. בנוסף, הבלונים מהסוג הזה נוטים הרבה פחות מבלונים אחרים להתפוצץ, מה שהופך אותם למתאימים ביותר למגוון רחב של משימות.

מתי ובאיזה סוג של אירועים אפשר להשתמש בבלון מספרים

בלון מספר, כשמו כן הוא, הינו בלון המצביע על מספר מסוים. ככזה, אפשר לעשות בו שימוש בכל מסיבה או חגיגה המציינים התחלה או סיום.

  • מסיבות יום הולדת: מסיבת יום הולדת היא אולי האירוע הקלאסי שבו בלון מספר יכול לככב, ולפוך למרכיב משמעותי באירוע. ניתן להציב בלוני מספר בכמה מקומות בחלל שבו האירוע נערך, וכן בלונים על כל שולחן, או בלוני מספר גדולים על השולחן של חתן או כלת השמתה.
  • מסיבות נישואין: זוגות נשואים עשויים לחגוג מועדים ספציפיים: עשר שנים, עשנים שני, חצי יובל וכיוצא באלה מועדים. אגן, מדובר בשמחה גדולה הן על עצם ההישג והן על העובדה שבני הזוג יצרו לעצמם משפחה. בלון מספר בהחלט יכול לככב באירועים מהסוג הזה.
  • מסיבות עסקיות: גם עסקים, בדומה לבני אדם, יכולים לחגוג. בדרך כלל, יום הולדת של העסק מהווה הזדמנות למסיבה, או לחגיגת מכירות. גם כאן, בלון מספר הוא מרכיב חשוב בתפאורה של האירוע.

בשורות לעיל הובאו רק שלוש דוגמאות, אבל למעשה יש הרבה מאד הזדמנויות לשימוש בבלון מספר, כיד הדמיון הטובה על המארגנים של האירוע.

בלון מספר וסוגים נוספים של בלונים

בלון מספר הוא אכן סוג ייחודי של בלונים. יחד עם זאת, יש עוד מגוון רחב של בלונים, ששילוב שלהם או הצבה שלהם בנפרד, עשויים לשפר את המראה ואת ההרגשה של המשתתפים באירוע:

  1. זר בלונים: זר בלונים הוא אסופה של בלונים בשלל צורות וצבעים. זרי בלונים ניתני להצבה על כל שולחן באירוע, או באזורים שונים באולם או בלחח שבו האירוע נערך. זר בלונים יכול לכלול גם בלון מספר בהתאמה לצורה ולצבע של הבלונים בזר.
  2. קשת בלונים: קשת בלונים מהווה בדרך כלל תפאורה לכניסה לאירוע, הן של האורחים והן של חלן או כלת השמחה, או של שניהם. מדובר במרכיב שמושקעת בו מחשבה, במטרה להתאים אותו לאופי של החוגגים ולאווירה שהם מעוניינים לייצר באירוע.
  3. תפארה מבלונים: הבלונים בעידן החדש מאפשרים לייצר בקלות יחסית אווירה ספציפית באירוע. זאת באמצעות בלונים שיוצרים אשליה של קירות, מחיצות ועוד.

נוסף על האמור לעיל, קיים מגוון רחב של בלונים, שכל אחד מהם הוא חגיגה בפני עצמה: בלונים של דמויות, או צורות או חפצים ספציפיים, שיכולים בהחלט להיות מעניינים ולהתאים לאירוע הספציפי. בלון מספר עשוי להיות חלק אינטגרלי מהתפאורה, ולהצביע במידה רבה על מטרת החגיגה.

אם יש לכם עניין בהצבת תפאורה שתהפוך את האירוע להצלחה מחררת, זה בהחלט המקום המתאים והנכון ביותר עבורכן. צרו קשר כבר כעת והמקצוענים של בולי בלון יסייעו לכם להתאים את התפאורה המושלמת עבור המסיבה שלכם.

מחזיק בלונים

מחזיק בלונים הוא אביזר פרקטי ורב-תכליתי המאפשר להציג ולאבטח בלונים במסגרות שונות, להעצים את היופי

קרא עוד »