מרכז הבלונים – חנות הבלונים המובילה לסיטונאים וליחידים

בלוני כרום

בלוני כרום
בלוני כרום

כל מה שצריך לדעת על בלוני כרום

בלוני כרום נמנים עם הסוג היותר חביב ואהוב של בלונים לאירועים. הייחודיות של בלוני כרום טמונה בעובדה שהם יכולים להשתלב בקלות בכל אירוע, ובכל קונספט שבעלי האירוע והמארגנים שלו יבחרו. בשורות הבאות נרחיב את היריעה על הבלונים הייחודיים הללו. מהם בעצם בלוני הכרום המדוברים? מה המאפיינים העיקריים שלהם? מה מייחד את בלוני הכרום מכל הסוגים האחרים של בלונים לאירועים? למה בכלל כדאי להעדיף את קישוט האירוע באמצעות בלונים, בדגש על בלוני כרום, על פני כל סוגי הקישוט האיכותיים האחרים לאירוע? היכן ניתן למצוא בלונים איכותיים מכרום לאירועים? אם אתם ממתכננים או מארגנים אירוע, זה המקום הנכון עבורכם.

בלוני כרום – מהם ומה המאפיינים העיקריים שלהם

בלוני כרום, כשמם כן הם, עשויים מכרום. מדובר במתכת מבריקה וחזקה מאד, שהופכת למוצקה בטמפרטורת החסר. הכרום שימושי מאד במגוון תעשיות, בדגש על תעשיית הרכב. ואולם לפני מספר שנים, גילה מאן דהו את האפשרות לייצר מהחומר האיכותי הזה גם בלונים. הכרום הוא חומר גל יחסית, ולפיכך אם ממלאים אותו בגז הליום, שהוא גז שמשקלו קל ממשקל האוויר, הוא יכול לרחף בדיוק כמו בלונים אחרים. מעבר לתכונות הללו,  בלוני כרום מצטיינים בשתי תכונות מעניינות נוספות:

  1. חושק: בלוני הכרום הם חזקים מאד, ולא ניתן בקלות לפוצץ אותם באמצעות לחיצה או מעיכה. לכן, באירועים מחזיקים בלוני כרום זמן רב יותר מבלונים אחרים.
  2. קל לעצב אותם: בלוני כרום הם קלים לעיצוב. כיוון שהם אינם שקופים, הרי שצביעה שלהם בצבעים שונים עשויה להשיג אפקט מעולה. למשל – אם צובעים אותם בצרת אבנים, ניתן ממש לבנות קיר מבלוני הכרום, שייראה ממש כמו קיר אמיתי.
  3. אסתטיקה: בלוני כרום ניתנים לעיצוב גם בשלל צורות, כך שאפשר לצייר עליהם דמויות שונות של שחקנים או דמויות מצוירות.

מעבר לאמור לעיל, חשוב להדגיש כי בלוני הכרום הם גם ידידותיים לסביבה.

בלוני כרום והייחודיות שלהם

הייחודיות של בלוני הכרום, טמונה בעובדה שהם יכולים להתאים כמעט לכל אירוע, ולשמש נדבך מרכזי בעיצוב שלו. מי שמחפש בלונים באתר של בולי בלון, יכול למצוא מגוון רחב של סוגי בלונים מכרום, במגוון צבעים וצורות. העובדה שבלוני הכרום אינם שקופים, מאפשרת ליצור באמצעותם דמויות קרובות מאד למציאת, ולאפשר לייצר עבור האירוע תפאורה שתעניק למשתתפים את האשליה הרצויה. מהבחינה הזאת, הם שונים מכל בלוני הגומי, שמגיעים בדרך כלל במגוון מאד מוגבל של צורות והם גם שקופים. בנוסף, כפי שכבר הוזכר לעיל, הבלונים מכרום חזקים בצורה יוצאת דופן.

קישוט אירוע באמצעות בלוני כרום

עד לפני כשני עשורים בערך, קישוט והצבת התפאורה באירוע היו שתי משימות שדרשו יכולת תכנון וארגון יוצאי דופן. בראש וראשונה, על מתכנני ומעצבי האירוע חלה החובה להיות מצוידים במגוון רחב של פריטים, אשר יסייעו להם לעצב את האירוע ולייצר את האשליה הרצויה להם. למשל – אשליה של ארמון, אשליה של מדע בדיוני וכיוצא באלה. היה צורך בספסלים וכיסאות, עציצים, עצים מלאכותיים או אמיתיים, שולחנות ומגוון פריטים שהיה צורך לשנע כדי להביא אותם למתחם שבו נערך האירוע. השינוע והצבת הפריטים היו כרוכים בלוגיסטיקה, ובתום האירוע היה מתבצע תהליך הפוך, של איסוף הציוד, העמסה שלו והעברתו לבסיס של החברה המארגנת.

בלוני כרום והתועלת שלהם

הכניסה של בלוני כרום לאירועים ובכלל מאפשרת ליצור את אותה התפאורה, תוך הסתייעות במספר הרבה יותר קטן של פריטים. השימוש בבלוני כרום מאפשר במקרים רבים לבעלי האירוע ולמארגנים שלו לייצר את האווירה הרצויה, תוך הסתייעות בבלונים בלבד. כפי שכבר הוזכר לעיל, ניתן לצבוע בלוני כרום בשלל צבעים. בלונים מהסוג הזה יאפשרו למארגני האירוע לייצר את הרושם המתאים, באמצעות העיצוב שלהם. אפשר לעצב אותם בצורת אבנים, שביחד יוצרות חומה. אפשר לעצב אותם בצורת מספרים, אותיות ועוד.

בלוני כרום ותפאורה לאירוע

השימוש בבלוני כרום, מאפשר למארגני האירוע להימנע כמעט לחלוטין מהשימוש בפריטים יקרים, כבדים וקשים לשינוע. יחד עם זאת, הם חייבים לדעת כיצד לעשות שימוש בבלונים, אילו בלונים לבחור ומה נדרש כדי להשיג תוצאות טובות בעיצוב של האירוע. בנוסף, ההצבה של בלוני כרום  באירוע חייבת להיות מקצועית.

מעוניינים לדעת עוד רוצים בלוני כרום לאירוע שלכם? אם התשובות לשאלות הללו חיוביות, כי אז אתם במקום הנכון. צרו קשר כבר כעת והמומחים של בלי בחון יסייעו לכם להשיג את המראה ואת ההרגשה הרצויים לכם באירוע.

שאלות נפוצות על בלוני כרום

בלוני כרום, כשמם כן הם, עשויים מכרום.

השימוש בבלוני כרום, מאפשר למארגני האירוע להימנע כמעט לחלוטין מהשימוש בפריטים יקרים, כבדים וקשים לשינוע. 

תוכן עניינים

מחזיק בלונים

מחזיק בלונים הוא אביזר פרקטי ורב-תכליתי המאפשר להציג ולאבטח בלונים במסגרות שונות, להעצים את היופי

קרא עוד »