מרכז הבלונים – חנות הבלונים המובילה לסיטונאים וליחידים

בלוני מספרים

בלוני מספרים
בלוני מספרים

כל מה שצריך לדעת על בלוני מספרים

אחד המאפיינים הבולטים של האופי האנושי הוא החיבה למספרים. כבר בספרי הקודש מצוין מספר שנות החיים של אדם כזה או אחר. זה מתחיל בגילאים המבוגרים מאד של אנשים קדמונים, וממשיך בשנות החיים של היהודים הקדמונים – אברהם, יצחק ויעקב. גם היום, בעידן המודרני,  אנשים מקדישים הרבה תשומת לב לגיל. בהתאם לכך, בכל מסיבת יום הולדת ניתן למצוא בלוני מספרים המציינים את מספר שנות החיים של חתן או כלת השמחה. שנות החיים מסמלים את מידת האופטימיות ואת התקוות לעתיד של המשתתפים ושל חתן או כלת השמחה בעצמם. מהם בעצם בלוני מספרים ואיך הם הפכו עם השנים למרכיב משמעותי בכל מסיבת יום הולדת ובכלל? באילו הזדמנויות הכוכבים של האירוע הם בלוני המספרים דווקא? אילו מרכיבים נוספים עשויים לתרום להצלחת האירוע? אילו סוגים של בלונים אפשר להציב במקום האירוע, על מנת להגביר את השמחה של המשתתפים? להלן כל התשובות.

מה זה בלוני מספרים?

בלוני מספרים הם, בדיוק כפי ששמם מעיד עליהם, בלונים בצורת מספרים. בשנים האחרונות, עקב השינויים בסוג החומרים שמהם מיוצרים הבלונים, ובעקבות ריבוי האפשרויות החדשניות לעיצוב שלהם, נוצרה למעשה אפשרות לייצר בלונים בצורות ייחודיות. בלונים בצורת חיות, או בלונים בצורת דמויות מצוירות, כמו מיקי מאוס ומיני מאוס, זוג העכברים המוכרים ביותר בהיסטוריה המודרנית.  בין השאר, הגיחו לאוויר העולם בשנים הללו גם בלוני מספרים. עם הזמן, מתברר שזה בדיוק סוג הבלונים שכולם חיכו להם. כעת, בלוני המספרים משולבים כמעט בכל אירוע חברתי, אירוע עסקי או אירוע משפחתי. בלוני המספרים מהווים אמנם רק חלק מהתפאורה הכללית באירוע, אבל מדובר בחלק משמעותי, ובמקרים רבים אפילו חלק עיקרי בתפאורה באירוע.

באילו הזדמנויות הכוכבים של האירוע הם בלוני מספרים

כאמור, בלוני מספרים הפכו למרכיב משמעותי במגוון רחב של אירועים, שמחות משפחתיות והזדמנויות אחרות. להלן כמה אפשרויות לשילוב בלונים כאלה באירועים:

  • מסיבת יום הולדת: יום ההולדת הוא אירוע משמעותי. הוא אמנם מסמל את הזמן שחלף, אבל יותר מכך הוא מסמל את העתיד.
  • מסיבת יום נישואין: זוגות מאושרים רבים זוכים לחגוג מספר גדול מאד של ימי נישואין. בכל שנה מחדש, המסיבה הזאת מרגשת. אבל בדרך כלל, המנהג הוא לערוך מסיבות משמעותיות כשהמספרים עגולים, או בחתונת הכסף או חתונת הזהב. בלוני מספרים עשויים למלא תפקיד חשוב ונעים בחגיגות הללו.
  • מסיבת ותק בעבודה: עובדים וותיקים במקומות עבודה, נהנים כאשר מקום העבודה מכיר בתרומה שלהם. גם כאן, בלוני מספרים יכולים להפוך מסיבה טובה למסיבה מעולה, לשפר את ההרגשה הכללית ולהוסיף כבוד לחוגגים.
  • בר מצווה או בת מצווה: ביהדות ישנם תאריכים ספציפיים חשובים. החשוב שבהם הוא יום בר המצווה, שבו נושא החוגג בעול המצוות. אצל הבנות, טקס בת מצווה הוא למעשה טקס ההצגה של הנערה, שעוד מעט תהיה אישה, בחברה.

נוסף על ההזדמנויות המצוינות לעיל, כל אחד יכול לחפש ולמצוא מועדים וזמנים למסיבה, שכן תמיד יש מקום וזמן לחגיגות.

בלוני מספרים ומרכיבים נוספים בדרך לאירוע מוצלח

מלבד הבלונים, חשוב לשים דגש בארגון אירוע על התפאורה באופן כללי. כשמדובר במסיבת יום הולדת, גם טקס פתיחת המתנות יכול להיות איכותי ומלבב, אם מארגנים אותו נכון. בנוסף, חשוב מאד בכל אירוע לדאוג למנות איכותיות וגם לשתייה, קלה או חריפה, שעשויה לשפר את ההרגשה באירוע. ממד נוסף בהצלחת האירוע הוא, כמובן, המוזיקה. ככל שהחלק הזה באירוע מאורגן בצורה טובה יותר, וככל שהוא כולל הפעלה של האורחים, כך ההנאה מהאירוע יכולה להגיע לגבהים חדשים.

חשוב מאד שכלל החלקים באירוע ישתלבו ביניהם בצורה טובה. זאת, על מנת להעניק לכל המשתתפים הרגשה טובה וזיכרון נפלא של יום האירוע על כלל המרכיבים שבו. בלוני מספרים הם אמנם החלק הבולט באירוע, אבל בהחלט חשוב להקפיד על החלקים והמרכיבים הנוספים שלו. כמו כן, כדאי ואפילו צריך לשלב באירוע מיני אטרקציות ומשחקים, אשר יגבירו את ההנאה של האורחים באירוע ויעניקו להם סיבה טובה לזכור את האירוע הזה לאורך זמן.

אם יש לכם עניין לארגן אירוע ייחודי, ואם יש לכם צורך בבחירת בלוני מספרים איכותיים שיתאימו לאירוע, זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים של בולי בלון יסייעו לכם בעצה ובמעשה.

שאלות נפוצות על בלוני מספרים

בלוני מספרים הם, בדיוק כפי ששמם מעיד עליהם, בלונים בצורת מספרים.

מסיבת יום הולדת, מסיבת יום נישואין, מסיבת ותק בעבודה, בר מצווה או בת מצווה.

תוכן עניינים

מחזיק בלונים

מחזיק בלונים הוא אביזר פרקטי ורב-תכליתי המאפשר להציג ולאבטח בלונים במסגרות שונות, להעצים את היופי

קרא עוד »