מרכז הבלונים – חנות הבלונים המובילה לסיטונאים וליחידים

יום הולדת לילדים: מאיפה מתחילים?


מסיבת יום הולדת לילדים היא הזדמנות מלהיבה לחגוג ובגדול לילד שגדל בשנה ולפנק את המשתתפים בשלל הנאות וחוויות של פעם בשנה.
מדובר בפרויקט מורכב להפקה ולארגון שמצריך הקשבה לרצונות של בעל השמחה וכן בהתאמה לתקציב ועמידה בלוחות זמנים, כולל תכנון מפורט של כל פרט ופרט.
יש לנו את המדריך המלא למסיבת יום הולדת מנצחת לילדים, שלב אחר שלב, מהחזון ועד הביצוע:

בוחרים מקום לחגיגה
היעד בו תתקיים המסיבה בעל השפעה מכריעה על האווירה וההנאה. החליטו בהתאם לתקציב, הנוחות ומספר המשתתפים היכן תרצו לקיים את המסיבה האם בפורמט ביתי בסביבת המגורים הפרטית או אולי בחצר או בחוץ אם תנאי מזג האוויר נוחים ומאפשרים זאת, או בחלל אירועים מיוחד שהשכרתם לטובת המאורע.
בכל מקרה, חשוב שהמקום יהיה קרוב להגעה למשתתפים או לארגן הסעות ליעד המבוקש על מנת להעלות את הסיכוי שיותר משתתפים יופיעו לאירוע.
בנוסף, בדקו מה כולל המקום ואם כבר יש בו אטרקציות מובנות או תשתית מתאימה לפעילויות. לדוגמא, פתרונות טכניים להקרנת מצגות או קליפים קצרים, מערכת סאונד ואפקטים של תאורה, ריהוט אלטרנטיבי לישיבה, אולי רחבת ריקודים.
אם מדובר באירוע בחוץ יתכן שיהיה צורך לדאוג לפתרונות מיזוג ואוורור או בעונה הקרה – לפטריות חימום, קירוי עמיד בפני גשם וכדומה. 

גיבוש קונספט
מומלץ להחליט מה יהיה אופי האירוע על מנת לגבש קונספט שעל פיו תוכלו לאחד את כל הפרטים. אפשר להסתמך על עולם התוכן המועדף על הילד – מסיבה בסגנון לגו, מסיבת בלונים, מסיבה עתידנית או מסיבת המערב הפרוע, דמויות של דיסני וכדומה ולבחור את כל האלמנטים כך שיתכתבו עם התמה המרכזית. 

הזמנות מעוצבות – מידע לחוגגים
אל תשכחו לאחר שקבעתם מועד ומקום להודיע לכולם היכן נערכת החגיגה, על מנת שישריינו את התאריך ויבטיחו את מקומם. ניתן לעצב הזמנות בפלטפורמות ידידותיות עם ממשקים אינטואיטיביים לעיצוב וכתיבת ההזמנה או פשוט לעצב הזמנת וואטס אפ מדליקה. 

ומה בתוכנית האומנותית? קישוטים אמנותיים
גבשו את התוכן שתרצו ליצוק לאירוע ואילו פעילויות תרצו לקיים ולפי זה דאגו גם לציוד הנדרש. מפעילי אטרקציות, קיר סלפי, עמדות משחק. בלונים נחשבים לפריט דקורטיבי שמשדרג ומעצים כל אירוע ומסיבת יום הולדת לילדים כשאפשר לעטר את המרחב במגוון רחב של בלונים ססגוניים בשלל צבעים ועם הדפסים גראפיים מדליקים וגם לייצר קיר צילום, שער כניסה מרשים, משחקים משעשעים עם הבלונים ועוד.
תוכלו למתג את המסיבה לפי הצבע האהוב על הילד או להדפיס עליהם משפט, את שם החוגגים וכל מה שתרצו וגם לתת מתנה לכל משתתף בלון הביתה למזכרת. 

קדימה אוכל – אספקה מעוררת תיאבון ומשביעה
אין ספק שלאוכל שיוגש גם תפקיד חשוב בהצלחה של החגיגה כשבמסיבת ילדים חשוב להיות קשובים לחיך הבררן שלהם ולהציע מטעמים גם לסרבנים אשר בחבורה. אפשר היום להציע אוכל בדרך יצירתית ומעוררת תיאבון, פרזנטטיבית להפליא, כמו מפלי שוקולד, עצים העשויים ממתקים, מכונת פופקורן ועוד. ניתן לבנות תפריט עשיר ולהחליט אם ללכת על קונספט של בופה או הגשה לילדים ואפילו להכין את המנות לנגד עיניהם כולל התאמה אישית שלהם כמו פנקייק בהתאמה אישית.

משחק לילדים או מתנה לחוגגים
אפשר גם להוסיף משחקים מסוג אחר כפעילות הרכבה במסיבה עצמה כמו לגו חברות בית מלון, ערכה אהובה מבית לגו מסדרת חברות הנהדרת, שמאפשרת להדליק את הדמיון ולהפליג עמו למחוזות רחוקים, להרכיב ולבנות בית מלון ולשחק בעולם תוכן מסוג זה. זו יכולה להיות פעילות למסיבה עצמה או מתנה לחוגג שאפשר להעניק בסיום האירוע.

מחזיק בלונים

מחזיק בלונים הוא אביזר פרקטי ורב-תכליתי המאפשר להציג ולאבטח בלונים במסגרות שונות, להעצים את היופי

קרא עוד »