מרכז הבלונים – חנות הבלונים המובילה לסיטונאים וליחידים

מנפח בלונים חשמלי

מנפח בלונים חשמלי
מנפח בלונים חשמלי

תכנון והצבה של התפאורה לאירוע, הוא הבסיס בכל הקמה של אירוע. ככל שהתפאורה והמראה של החלל שבו האירוע נערך יהיו מתוכננים בצורה טובה יותר, כך בסיכומו של עניין האירוע יהיה מוצלח יותר. בשנים האחרונות השתנה מהקצה אל הקצה התחום של תכנון והקמת תפאורה לאירוע. מהצורך לשנע פריטים רבים, חלקם כבדים, לאזור האירוע, עבר עיקר המאמץ לתכנון מוקדם והצבת התפאורה לאירוע, בעזרת בלונים. המכשיר הכבד היחיד שנדרש לצורך העניין הוא מנפח בלונים חשמלי אשר מסייע ומקל מאד בהצבת התפאורה. מה בין התפאורה באמצעות בלונים לתכנון תפאורה באמצעים אחרים? מה זה מנפח בלונים חשמלי ולמה הוא מרכיב כל כך חשוב בתכנון התפאורה לאירוע? היכן אפשר למצוא מכשיר כזה, יחד עם מגוון רחב של בלונים למכירה? כל התשובות – בשוהות להלן.

תכנון תפאורה והקשיים הניצבים בפני המתכננים

תכנון מראש של המראה והתפאורה לאירוע כרוך בלא מעט קשיים. למעשה, אפשר לומר שאין שני אירועים דומים וכל מי שמזמין תפאורה עבור האירוע שלו, רואה את התפאורה בעיניים שונות מאלה שקדמו לו. בעבר, שני הקשיים העיקריים היו מציאת הפריטים שיסייעו בעיצוב האירוע, והשינוע שלהם למקום שבו הוא נערך. הפריטים נדרשו, כיוון שלא היה כל אמצעי אחר לייצר אווירה ומראה ספציפי לאירוע. אם התפאורה של האירוע היתה טירה בימי הביניים, היה צורך לשנע למקום האירוע אביזרים שייצרו את המראה והאווירה. למשל – כורסאות או כיסאות, שולחנות מעץ ועוד. אם האירוע נערך באווירה רצינית, כי אז היה צורך לשנה למקום אביזרים כבדים, כולל אולי נברשות מיוחדות או שטיחים. נכון להיום, עיצוב אירוע באמצעות בלונים יכול לתת מענה הולם לכל מצב ולכל סוג של תפאורה. כל מה שצריך הוא מנפח בלונים חשמלי וכן את כל הבלונים שאמורים לעצב את התפאורה המתאימה לאירוע. תכנון נכון של סוג הבלונים הדרוש, הכמות הנדרשת וכן אופן ההצבה של הבלונים מאפשר השגת תוצאות מרשימות בכל קנה מידה. זאת באמצעים מינימליים יחסית, ותוך הסתייעות במינימום ההכרחי של כוח אדם.

מנפח בלונים חשמלי והחשיבות שלו בתכנון והקמת התפאורה לכל אירוע

תכנון והצבת תפאורה באמצעות בלונים היא בהחלט משימה שאפשר לבצע בקלות. זאת, לכל הפחות בכל מה שקשור בחלק הפיזי שלה. יחד עם זאת, החלק שהמציב את הקושי המשמעותי ביותר בדרך להצלחה, הוא הניפוח של הבלונים. כל אחד מאיתנו התנסה, קרוב לוודאי, בניפוח של בלון אחד, שניים ואפילו עשרה. אבל ניפוח של מאות בלונים הוא משימה פשוט בלתי אפשרית. מנפח בלונים חשמלי הוא בדיוק הפתרון הנכון מהבחינה הזאת. הוא מנפח את הבלונים במהירות, ביעילות ובדיוק במידה הנדרשת לשם הצבה באירוע. מעוניינים לדעת עוד? אתם במקום הנכון. צרו קשר כעת והמקצוענים של מרכז הבלונים יעמדו לרשותכם ויסייעו לכם בתכנון והביצוע של עיצוב האירוע שלכם.

מחזיק בלונים

מחזיק בלונים הוא אביזר פרקטי ורב-תכליתי המאפשר להציג ולאבטח בלונים במסגרות שונות, להעצים את היופי

קרא עוד »